Betöltés...
  /  

Pedagógus Napi elismerések

A tanévzáráshoz közeledve a Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége elnöke, Heisler András június 21-én (kedd) elismeréseket adott át pedagógusoknak és pedagógus munkát segítő dolgozónak.

Pedagógus Napi elismerések


Az ünnepségre a Benjámin Óvodában került sor. A rendezvényen dr. Kunos Péter ügyvezető igazgató, Ács Tamás a BZSH elnöke és dr. Verő Tamás rabbi, valamint kollégák, barátok, családtagok is részt vettek.

Az óvodások szép műsorát követően az elnök úr néhány gondolattal emlékezett az eltelt tanévről, a pedagógusok felelősségteljes munkájáról. Ebben az évben a következők vehették át a pénzjutalommal is járó, a „Főváros Zsidó Oktatásáért” emléklapot.

Böcskei Andrea óvodapedagógus, a Benjámin Óvoda munkatársa; Kovács Johanna középiskolai tanár, a Scheiber Sándor Gimnázium és Általános Iskola rajz- és művészettörténet tanár és Béres János gondnok, karbantartó, a Scheiber Sándor Gimnázium és Általános Iskola munkatársa.

Az ünnepséget fogadás követte.

Köszöntjük mi is az elismert munkatársakat, további áldozatos munkájukhoz jó egészséget kívánunk.


Témák:
Ezek is érdekelhetnek