Álláshirdetés: Gondozó-ápolót
keres az Újpesti Idősek Otthona

2021. Október 06. / 20:38

Álláshirdetés: Gondozó-ápolót keres az Újpesti Idősek Otthona

A Budapesti Zsidó Hitközség (BZSH) felvételt hirdet az Újpesti Zsidó Szociális Otthon – Idősek Otthonába Gondozó/Ápoló munkakör betöltésére.

Főbb feladatok, munkák: Demens, valamint idős betegeket ellátó általános ellátási formát biztosító gondozási-ápolási tevékenységek elvégzése (mint például: az ellátottak étkeztetése, személyi higiéniájuknak ápolása, lakókörnyezetüknek tisztán tartása, stb.) Az intézményi orvos, továbbá a részlegvezető és az osztályvezető által elrendelt feladatok elvégzése. Az adminisztrációs munka, gondozási-ápolási dokumentáció pontos és naprakész vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások: Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pontosság, nyitottság, együttműködés a csapatban végzett munka során. Kiemelt tolerancia és empátia az ellátottak irányába.

Elvárt végzettség:
 ▪ Szociális gondozó-ápoló
 ▪ Szociális szakgondozó
 ▪ Ápoló vagy szakápoló végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
 ▪ Egészségügyi területen vagy bentlakásos szociális otthonban szerzett gondozói vagy ápolói, 1 éven túli munkatapasztalat.

Amit kínálunk:
 ▪ Bérigény megegyezés szerint melyre irányadók a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, melyet a munkáltató pótlékokkal egészít ki (munkahelyi pótlék, szociális ágazati pótlék)
 ▪Határozatlan idejű jogviszony
 ▪Tervezhető munkaidő
 ▪Továbbképzés támogatása
 ▪ Jutalom éves szinten
 ▪ Bejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
 ▪ Utazási költségtérítés vidéki munkavállalóink részére
 ▪ Meleg étkezés
 ▪ Munkaruha
 ▪ Stabil munkahely
 ▪ Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:
1041, Budapest, Liszt Ferenc u. 7.

Szakmai önéletrajz benyújtásával a szeretetotthon@bzsh.hu e-mail címen.

Szeretnél értesülni új hírekről? Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy mindig friss híreket kapjon!

Ezek is érdekelhetnek

Zsidó világ
Jonathan Sacks rabbi a terrorról
2024. Február 09. / 11:55

Közélet
A nácik ma 80 éve szállták meg Magyarországot